Top Aff
Darkness Desings
........Victoria Francés fansite
One of My Friends | Míšy web o Amy
........your site
your site
........your site
your site
........your site

My Dark Heaven | Darkness BlackTear's website

Novinky

14.12.2007 - nová povídka: v sekci Taperwise v povídkách je maličká změna. No, změna - přidala jsem novou povídku, kterou jsem už dlouho chtěla na web přidat, ale časově jsem se k tomu nedostala, takže už je konečně tam. Je to Zabiják.

13.12.2007 - konečně předělávka: konečně jsem si ukradla trochu času a předělala trochu web - změnila jsem layout a taky zaktulizovala informace, co se týčí mě, takže hlavně sekci my favourites.., ta asi doznala největších změn. Jinak se nic nemění a já doufám, že na přístě budu mít více času... snad se zase něco přidá i do Taperwise, ale nebudu radši nic slibovat, protože pak mi to možná nevyjde.. :o)

26.1.2007 - fans: takže, přidala jsem dalších pár mých fanlistingů... můžete se podívat.

10.1.2007 - layout: dnes jsem změnila layout těchto stránek - už se mi ten minulý zdál moc dlouho, a taky přidala odkaz na novou povídku.

1.1.2007 - básně: právě jsem přidala tři nové básně v Taperwise. Také bych Vám všem chtěla popřát nádherný nový rok a ať se Vám splní všechna Vaše přání.

28.12.2006 - aktualizace: aktualizovala jsem sekce Fanlistings a přidala pár svých nových fanlistingů.

30.11.2006 - nová sekce: v sekci Site najdete novou podsekci a to Spřátelené weby a taky je tam první spřátelený web. Pokud také chcete spřátelit s mojí stránkou, napište do Guestbooku.

25.11.2006 - nový layout: Tyto stránky získaly nový vzhled a tento jsem si tentokrát vyrobila sama.
Pokud chcete posílat novinky z tohoto webu, stačí jenom zaregistrovat váš e-mail a já je vám budu posílat: